KDO MŮŽE VYUŽÍT SLUŽEB AUTOPŮJČOVNY ONLYFY ?
V souladu s legislativou České republiky, osoba starší 18 let, mající platné řidičské oprávnění na požadovaný vůz, nejčastěji sk. B.

JAK SE STÁT KLIENTEM ONLYFY CARSHARING PRAHA ?
Nejprve se prosím registrujte na stránkách app.onlyfy.cz, kde vyplníte krátký dotazník, nahrajete řidičský a občanský průkaz, popřípadě místo občanského průkazu cestovní pas. S doklady přidáte selfie s jedním z těchto dokladů. Následně obdržíte email potvrzující, že jsou Vaše data zpracována.
KDY A JAK PLATÍM ZA CARSHARING ?
V naší autopůjčovně platíte za minuty používání vozu. O pojištění, dálniční známku, pohonné látky, servis vozu a další se starají naši specialisté a Vy nic nepřiplácíte, pokud dbáte podmínek Zásad půjčovny vozů.

JAKÁ JE KAUCE A DALŠÍ POLATKY SPOJENÉ S PŮJČENÍM AUTA V PRAZE ?
OnlyFY Carsharing Praha je jedinečný i v tomto ohledu. Kauci ani žádné absurdní poplatky nepožadujeme a neúčtujeme, pokud dbáte podmínek Zásad půjčovny vozů.

JAKÉ JSOU ZÁSADY PŮJČOVNY VOZŮ ?
Služba vznikla pro lidi, kteří nemají svůj vůz a nutně se potřebují dostat kupříkladu na pracovní setkání, nebo si jen chtějí užít výlet s milovanou osobou. Proto žádáme o čistotu a ohleduplné jednání k zapůjčenému vozu. Věrné a slušné klienty rádi odměníme dalším bonusem.

KDE ZÍSKÁM K VOZIDLU KLÍČE?
Po výběru vozu v aplikaci app.onlyfy.cz/ a přes tuto aplikaci vybraný vůz odemknete. Klíče tedy nepotřebujete.
MAJÍ VOZIDLA ONLYFY DÁLNIČNÍ ZNÁMKU ?
Ano, dálniční známka je součástí každého vozidla.

KDE NALEZNU POVINNÉ DOKLADY OD VOZIDLA ?
Technický průkaz, zelená karta i doklad o zakoupení dálniční známky jsou umístěny ve schránce u spolujezdce.

PŘIPLÁCÍM ZA POJIŠTĚNÍ ZAPŮJČENÉHO VOZIDLA ?
Ne, pojištění vozů je již zajištěné ze zákona majitelem, což je OnlyFY. Toto pojištění je již zahrnuto v ceně každé služby.

JAKÝ PLNÍ ÚČEL TLAČÍTKO FY UVNITŘ VOZU ?
Tlačítko FY uvnitř vozu je pro nouzové kontaktování operátora Carsharing OnlyFY Praha. Konkrétně v případě, kdy se Vám vybije mobil/tablet a nebo nemáte přístup k internetu, čímž máte zábranu v zamčení vozu, či jiných úkonů, které standardně provádíte prostřednictvím aplikace app.onlfy.cz. Toto tlačítko je však pouze pro případy nouze. Děkujeme, že operátora nevyužíváte kupříkladu jako náhradu navigace k vyhledání restaurace a pod., takovéto jednání je v rozporu s VOP.